top of page
Aktualności(5).png
Fotowoltaika to nie moda! To konieczność

Ponad dwa lata temu założyłam fotowolatikę i dziś nie żałuję. Po dwóch sezonach wiem, jakie mam rachunki i kiedy słyszę o podwyżkach cen prądu - uśmiecham się. Mnie to nie dotyczy. Policzyłam, że w moim przypadku inwestycja zwróci się w 4,5 roku. Do tego zawirowania z węglem nie napawają optymizmem - Izabela Polak właściciel firmy EURO-FUNDUSZE pozyskującej m.in fundusze na inwestycje związane z fotowoltaiką

Nic tak nie przekonuje jak pieniądze, które są na wyciągnięcie ręki. Jeśli jesteś rolnikiem i planujesz instalację np. 30 kWp to średni koszt 1 kWp instalacji wynosi obecnie około 4 000 zł. Tylko do 28 lutego 2023 pozyskuję dla Ciebie dotację, w której koszt 1 kWp wyniesie nawet 1600 zł!!! a przy tym na pompę ciepła i magazyn energii otrzymasz nawet 60% dofinansowania. Czy to jeszcze Cię nie przekonuje???

Aktualności(6).png

Jesteś rolnikiem, możesz pozyskać nawet 150 000 dofinansowania w programie ARiMR dla rolników "Zielona Energia". Im szybciej zadzwonisz - tym większa szansa, że zdążymy do 28 lutego opracować i złożyć Twój projekt.

- czym zajmuję się w tym programie:

1. Zbieram Twoją dokumentację, piszę wniosek, składam go w ARiMR, prowadzę w całym etapie rozpatrywania wniosku, składam ewentualne aneksy i poprawki, wnioskuję o płatność, rozliczam dotację - tak więc od początku do końca kompleksowo

2. Zlecam opracowanie dokumentacji technicznej (projekt) - jest to warunek konieczny przy składaniu wniosku

3. Obliczam razem z Tobą moc urządzeń, prezentuję ofertę najbardziej uznanej firmy w Polsce na rynku fotowoltaiki, działającej już na rynku 12 lat - firmy z największym doświadczeniem i kapitałem (nie ufaj firmom, które powstały chwilę temu tylko po to, by handlować fotowoltaiką. Dobieram panele, magazyn energii, pompę ciepła i inne urządzenia

4. Pozyskuje finansowanie na zakup - pożyczka,  w której jesteś od początku właścicielem. I tu hit - nawet na 0% odsetek na dwa lata.

Od czego powinieneś zacząć - zadzwoń, sprawdzimy telefonicznie czy możesz wnioskować,  i umów się na spotkanie. Telefon bezpośredni:

Izabela Polak 663-793 100

fotowoltaika-dla-rolnictwa-1.jpg

Jesteś rolnikiem? Ile możesz zyskać? 

- Po pierwsze program nie wyklucza wcześniejszych "moedernizacji" a więc jest niemal dla każdego rolnika

- Nie liczymy w nim SO, VGA

- Minimalna moc wnioskowanej instalacji 10kW ; maksymalnie 50 KW

- Możesz otrzymać 50% (lub 60% młody rolnik ) zwrotu z wnioskowanej kwoty. Np jeśli instalacja będzie kosztowała w sumie 150 000 zł netto - otrzymasz 75 000 zł zwrotu.

Co możesz kupić

- panele fotowoltaiczne, magazy energii (naprawdę warto); pompę ciepła, komputer, urządzenia sterujące

Oferuję najbardziej kompleksową realizację tej inwestycji - od wniosku, projektu, po montaż urządzeń i podłączenie do sieci energetycznej.

Od czego powinieneś zacząć - zadzwoń, sprawdzimy telefonicznie czy możesz wnioskować,  i umów się na spotkanie. Telefon bezpośredni: Izabela Polak 663-793 100

synteza-prez3-1.jpg

2. Nawet 135 000 zwrotu w programie "Czyste powietrze"

Program “Czyste Powietrze” to inicjatywa Ministerstwa Klimatu i Środowiska, dzięki której odbiorcy indywidualni mogą uzyskać dofinansowanie instalacji fotowoltaicznej. Jego celem jest zredukowanie zanieczyszczeń emitowanych przez gospodarstwa domowe ogrzewane na węgiel czy drewno. 

Kwota dofinansowania jest zależna od rocznych przychodów w danym gospodarstwie domowym lub przeliczony miesięczny dochód każdego z domowników. Inwestycja może obejmować koszty zakupu i montażu fotowoltaiki, wymiany źródła ciepła oraz termomodernizacji.

Kwota dofinansowania w programie “Czyste Powietrze” uzależniona jest od rodzaju inwestycji. Maksymalnie można otrzymać 135 tys. zł.

Czym zajmuję się w tym PROGRAMIE:

1. Zbieram Twoją dokumentację, piszę wniosek, składam go, prowadzę w calym etapie rozpatrywania wniosku, składam ewentualne aneksy i poprawki, wnioskuję o płatność, rozliczam dotację - tak więc od początku do końca kompleksowo

2.  Obliczam razem z Tobą moc urządzeń, prezentuję ofertę najbardzeij uznanej firmy w Polsce na rynku fotowoltaiki, działającej już na rynku 12 lat - firmy z najwiekszym doświadczeniem i kapitałem (nie ufaj firmom, które powstały chwilę temu tylko po to, by handlwoć fotowoltaiką. Dobieram panele, magazyn energii, pompę ciepła i inne urządzenia

3. Pozyskuje finansowanie na zakup - pożyczka,  w której jesteś od początku włascicielem. I tu hit - nawet na 0% odsetek na dwa lata.

Od czego powinieneś zacząć - zadzwoń, sprawdzimy telefonicznie czy możesz wnioskować,  i umów się na spotkanie. Telefon bezpośredni:

Izabela Polak 663-793 100

dla-rolnikow_bg-min.png

3.  “Mój prąd”, czyli fotowoltaika z dofinansowaniem ze środków unijnych

Program “Mój Prąd” to dotacja na koszty inwestycji w fotowoltaikę ze środków Programu Operacyjnego Infrastruktura i Środowisko na lata 2014-2020. Umożliwia się tutaj zrealizowanie kilku rodzajów przedsięwzięć:

·        zakup i montaż instalacji fotowoltaicznych o mocy od 2 kW do 10 kW na potrzeby istniejących budynków mieszkalnych,

·        zakup i montaż magazyny ciepła o minimalnej pojemności 20 dm3,

·        zakup i montaż magazynów energii o minimalnej pojemności 2 kWh,

·        zakup i montaż systemów zarządzania energią HEMS/EMS z koniecznością zainstalowania magazynu ciepła lub energii.

W tym wypadku można otrzymać dotację w wysokości 50% do kosztów kwalifikowanych, określone są też maksymalne kwoty do poszczególnych rodzajów inwestycji. W przypadku fotowoltaiki jest to obecnie 6000 zł

 

Od czego powinieneś zacząć - zadzwoń, sprawdzimy telefonicznie czy możesz wnioskować,  i umów się na spotkanie. Telefon bezpośredni: Izabela Polak 663-793 100

xpompy-ciepla-powietrze-woda-do-domu.webp.pagespeed.ic.uV6LbSzTNj.webp

Pełne zaufanie

Ponad 20 lat doświadczenia w pozyskiwaniu środków Unijnych i dotacji krajowych to ogromny bagaż doświadczenia i kilkaset pozyskanych już milionów złotych dla beneficjentów. Prowadzimy beneficjenta od biznesplanu, przez złożenie wniosku, poprzez wszystkie ewentualne poprawki i uzupełnienia, aż do rozliczenia dotacji.

 

Już kilkadziesiąt firm z powiatów m.in : Inowrocław, Mogilno, Konin – zaufało doświadczeniu firmy EURO-FUNDUSZE i po dziś dzień korzystają z otrzymanej dotacji.

Taka kompleksowa opieka powoduje pełne zaufanie obu stron. Nie sporządzam setek wniosków, ale gwarantuję rzetelność współpracy z beneficjentem od momentu przyjęcia zlecenia aż  po rozliczenie dotacji. Twój sukces, czyli pozyskanie dotacji i zakup wymarzonych maszyn -  to również mój sukces. I to jest od 15 lat podstawa ojej działalności w pozyskiwaniu dotacji z UE.

8.png

Twój pierwszy krok

Zadzwoń 663-793-100  - wysłucham Twoich potrzeb i zdecydujemy o dalszych krokach do złożenia Twojego wniosku o dofinansowanie inwestycji.


Moje doświadczenie

To kilkadziesiąt milionów złotych pozyskanych dla gmin, stowarzyszeń, firm prywatnych, osób indywidualnych, rolników, klubów, kościołów, szkół, seniorów, OSP...
Obsługa od początku do końca. Najpierw rozmowa i doradztwo - a kiedy już razem stwierdzimy, że wnioskujemy zajmuję się po kolei: napisaniem wyjątkowego biznesplanu (w ostatnich naborach 100% skuteczności) ; składaniem wniosków, rozliczaniem dotacji.

ZACHĘCAM DO WSPÓŁPRACY.
☎️Izabela Polak 📞663-793-100

Suchatówka Sołectwo logo
bottom of page