eur1 (5).png

☎️Izabela Polak 📞+48 663-793-100

Dziewięćdziesiąt trzy tysiące złotych
na Twoją własną działalność

 

Jeszcze w lipcu 2022 ruszają nabory wniosków w programie

PREMIA na ROZPOCZĘCIE WŁASNEJ DZIAŁALNOŚCI dla mieszkańców powiatu inowrocławskiego(z wyłączeniem Inowrocławia).

Kto może ubiegać się o bezzwrotną premię w wysokości 93 000 zł

- każdy kto ukończył 18 lat, chce założyć i prowadzić przez minimum 2 lata własną firmę w powiecie inowrocławskim. Każdy kto nie prowadził własnej działalności w ostatnich 24 miesiącach. Jest to program dla absolwentów szkół i uczelni, dla osób bezrobotnych, ale również dla obecnie pracujących ,którzy chcą rozpocząć własną działalność.

-  w odróżnieniu od innych programów, ten akurat ma tę zaletę, że dopiero po otrzymaniu środków na konto rozpoczynamy zakupy sprzętu niezbędnego do prowadzenia wybranej przez siebie działalności.

Katalog kosztów kwalifikowanych jest bardzo szeroki.

-własna działalność to przez 2 lata „mały ZUS”

a dla osób do 26 roku życia zwolnienie z podatku PIT.

Właśnie teraz jest najlepszy czas na START.  

Dlaczego warto pozyskać tę dotację z firmą EURO-FUNDUSZE

- przede wszystkim 15 lat doświadczenia w pozyskiwaniu środków Unijnych i dotacji krajowych to ogromny bagaż doświadczenia i kilkaset pozyskanych już milionów złotych dla beneficjentów

- dlatego, że prowadzimy beneficjenta od biznesplanu, przez złożenie wniosku, poprzez wszystkie ewentualne poprawki i uzupełnienia, aż do rozliczenia dotacji.

- ponieważ już kilkadziesiąt firm z powiatów: Inowrocław, Mogilno, Konin – zaufało doświadczeniu firmy EURO-FUNDUSZE i po dziś dzień z powodzeniem prowadzą własną działalność.

TY WYMYŚL CO CHCESZ ROBIĆ – ja pozyskam na to fundusze!!

 

Pozdrawiam

Izabela Polak –właściciel firmy EURO-FUNDUSZE

eur-3.PNG

Pełne zaufanie

Taka kompleksowa opieka powoduje pełne zaufanie obu stron. Nie sporządzam setek wniosków, ale gwarantuję rzetelność współpracy z beneficjentem od momentu przyjęcia zlecenia aż  po rozliczenie dotacji. Twój sukces, czyli pozyskanie dotacji i zakup wymarzonych maszyn -  to również mój sukces. I to jest od 15 lat podstawa ojej działalności w pozyskiwaniu dotacji z UE.

8.png

Twój pierwszy krok

Zadzwoń 663-793-100  - wysłucham Twoich potrzeb i zdecydujemy o dalszych krokach do złożenia Twojego wniosku o dofinansowanie inwestycji.


Moje doświadczenie

To kilkadziesiąt milionów złotych pozyskanych dla gmin, stowarzyszeń, firm prywatnych, osób indywidualnych, rolników, klubów, kościołów, szkół, seniorów, OSP...
Obsługa od początku do końca. Najpierw rozmowa i doradztwo - a kiedy już razem stwierdzimy, że wnioskujemy zajmuję się po kolei: napisaniem wyjątkowego biznesplanu
(w ostatnich naborach 100% skuteczności) ; składaniem wniosków, rozliczaniem dotacji.

ZACHĘCAM DO WSPÓŁPRACY.
☎️Izabela Polak 📞663-793-100

Suchatówka Sołectwo logo