mysl1.png

KUPUJ PRODUKTY i USŁUGI z SUCHATÓWKI

Czas epidemii pokazuje nam jak ważne jest dziś lokalne wsparcie przedsiębiorczości w Suchatówce. Od wielu lat Suchatówka w gminie Gniewkowo, to wioska ludzi PRZEDSIĘBIORCZYCH. Tutaj działały i działają małe i większe firmy produkcyjne i usługowe.

Firmy te dają zatrudnienie, a płacąc lokalnie podatki zasilają budżet gminy – a dalej z tego wszyscy korzystamy. Taki to łańcuch powiązań.  Dlatego tak ważne jest dziś lokalne wsparcie PRZEDSIĘBIORCZOŚCI w NASZEJ MAŁEJ OJCZYŹNIE.

WSPIERAJMY SIĘ WZAJEMNIE.

Nie tylko w trudnym czasie epidemii. To działa i przynosi efekty całej społeczności. Czas zawiści i zazdrości minie bezpowrotnie - minie jeśli wszyscy zrozumiemy, jak ważne jest działanie wg zasady „MYŚL GLOBALNIE – DZIAŁAJ LOKALNIE” . Do dzieła – DZIAŁAJMY!!!

KATALOG FIRM z SUCHATÓWKI

- POLECAMY

MAGMA

 Firma WPPH MAGMA powstała w 1987r jako mały zakład produkujący znicze. Obecnie produkujemy kilkadziesiąt wkładów do zniczy (olejowe, prasowane, zalewane), kilkaset wzorów zniczy szklanych.  Taka szeroka gama pozwala zaspokoić gusta niemal każdego klienta. 

W związku z pandemią i ciężką sytuacją na rynku rozszerzyliśmy naszą produkcję o szycie masek ochronnych. Szyjemy maseczki z włókniny medycznej oraz bawełniane.  Na potrzeby naszych klientów oferujemy je w różnych rozmiarach .

Tartak - PAMA

  Jesteśmy producentem tarcicy iglastej i liściastej, specjalizujemy się w konstrukcjach dachowych, w naszej ofercie znajdą Państwo deski, krawędziaki, łaty, kontrłaty, listwy tapicerskie, płyty OSB , podbitkę.

Zobacz więcej

Skład opału i materiałów budowlanych

Całoroczna oferta opału:

- węgiel, ekogroszek, pelet

Materiały budowlane: żwir, kamień, cegła

Własny transport

SUCHATÓWKA 45A

Kontakt 604-082-379

Usługi Finansowe Agnieszka Milewska

Od 23 lat dbamy o finanse naszych klientów. Działamy w zakresie pożyczek oraz kredytów, a także kont osobistych i firmowych, ubezpieczeń komunikacyjnych. Posiadamy w naszej ofercie ekopożyczkę na zakup oraz montaż paneli fotowoltaicznych - na preferencyjnych warunkach. 

 

Zapraszamy do kontaktu tel. 880-311-195

Firma istnieje od prawie dwóch lat. Specjalizuje  się w fotografii dziecięcej, ciążowej i portretowej. Utrwalamy również ważne życiowe momenty i uroczystości – chrzty, komunie i śluby. Stawiamy na naturalność i emocje. W ofercie firmy znajdziecie Państwo także gadżety oraz profesjonalne albumy czy fotoksiążki.

 

Agata Sokołowska Fotografia

tel. 661-478-060

agata@asfotografia.pl

www.asfotografia.pl

www.facebook.com/AgataSokolowskaFotografia

TYNKBUD Krystian Sudomierski

TYNKBUD KRYSTIAN SUDOMIERSKI to prywatna, rodzinna firma budowlana, specjalizująca się w  wykonywaniu tynków wewnętrznych i elewacji na zewnątrz budynków. ATelefon kontaktowy: +48 602-693-915; e-mail: krystian978@o2.pl

EURO-FUNDUSZE Izabela Polak

Od ponad 15 lat z pasją  pozyskuję fundusze z różnych programów europejskich i krajowych. Działalność  firmy skierowana jest przede wszystkim do: rolnictwa, administracji publicznej,  przedsiębiorstw, osób fizycznych, różnego rodzaju stowarzyszeń, kościołów i innych organizacji.  tel. 663-793-100, e-mail: polak.iza@suchatowka.com

Please reload

Suchatówka Sołectwo logo