• Facebook Social Icon

Sołectwo Suchatówka, Suchatówka 55A, 88-140 Gniewkowo, tel. 691 665 368, e-mail: soltys-suchatowka@wp.pl

© 2017 by Suchatówka

W tym miejscu będziemy prezentować Państwu firmy, które zarejestrowane są, bądź prowadzą swą działalność w Suchatówce. Zapraszamy serdecznie do przesyłania swoich materiałów.

Firma istnieje od prawie dwóch lat. Specjalizuje  się w fotografii dziecięcej, ciążowej i portretowej. Utrwalamy również ważne życiowe momenty i uroczystości – chrzty, komunie i śluby. Stawiamy na naturalność i emocje. W ofercie firmy znajdziecie Państwo także gadżety oraz profesjonalne albumy czy fotoksiążki.

 

Agata Sokołowska Fotografia

tel. 661-478-060

agata@asfotografia.pl

www.asfotografia.pl

www.facebook.com/AgataSokolowskaFotografia

TYNKBUD Krystian Sudomierski

TYNKBUD KRYSTIAN SUDOMIERSKI to prywatna, rodzinna firma budowlana, specjalizująca się w  wykonywaniu tynków wewnętrznych i elewacji na zewnątrz budynków. Firma powstała w 2011 roku i od samego początku cieszy się dużym uznaniem zleceniodawców. Solidność i rzetelność wykonywanych prac poświadczają niekończące się zamówienia od klientów na dalsze realizacje. Domeną firmy TYNKBUD jest wykonywanie w tym samym czasie prac w jednej lokalizacji od początku do końca.

Adres: Suchatówka 43F ; 88-140 Gniewkowo. Telefon kontaktowy: +48 602-693-915 ;

e-mail: krystian978@o2.pl

EURO-FUNDUSZE Izabela Polak

Od ponad 10 lat z pasją  pozyskujemy fundusze z różnych programów europejskich i krajowych. Działalność mojej firmy skierowana jest przede wszystkim do: rolnictwa, administracji publicznej,  przedsiębiorstw, osób fizycznych, różnego rodzaju stowarzyszeń, kościołów i innych organizacji. Oferujemy współpracę w zakresie profesjonalnego pozyskiwania i rozliczania funduszy unijnych, zakładania stowarzyszeń i administracyjnego prowadzenia ich bieżącej działalności; przygotowywania wniosków i dokumentacji związanej z ubieganiem się o dotacje.

EURO-FUNDUSZE Izabela Polak, 

Suchatówka 55A, 88-140 Gniewkowo

tel. 663-793-100, e-mail: polak.iza@wp.pl

www.euro-fundusze.eu 

Please reload

Suchatówka Sołectwo logo