• Facebook Social Icon

Sołectwo Suchatówka, Suchatówka 55A, 88-140 Gniewkowo, tel. 691 665 368, e-mail: soltys-suchatowka@wp.pl

© 2017 by Suchatówka

Sylwia  Szulc to młoda, zdolna kobieta, która pieczołowicie pielęgnuje ważne wartości. Od wielu lat jest aktywną wolontariuszką Polskiej Akcji Humanitarnej, a od niedawna dodatkowo pracuje w Fundacji Emic. Obecnie jest na drugim roku studiów doktoranckich. Całą swoją karierę edukacyjną połączyła z działaniem na rzecz innych. Wolontariat to jej sposób na życie. Ma ogromne serce i energię, którą zaraża innych. Każdemu poświęca tyle samo uwagi, choć przy tak wielu aktywnościach, doba ma zbyt mało godzin. Przy tym wszystkim jest osobą skromną, dlatego pewnie niewiele osób zna ją od tej strony i wie o jej działaniach.

Futbol amerykański to sport dla naprawdę cierpliwych i wytrzymałych ludzi, gdyż tam do niczego nie dojdziesz od razu. Futbol to godziny treningów, pot i łzy - przyznaje mieszkający od urodzenia w Suchatówce Mateusz Affledt

Pod niebem jest piękny świat i właśnie z góry wygląda on przepięknie. O swoich doznaniach w powietrzu opowiada mieszkaniec Suchatówki - Rafał Drzewucki.

Nie zna nutowego języka, gra tylko ze słuchu, zamiast nazywać dźwięki – liczy je. W swoim życiu jednak bardzo  wiele zawdzięcza muzyce, i z ogromną pasją podchodzi do każdej jej formy – grania i słuchania. Akordeonista, gitarzysta, organista, czasami DJ, a w naszej wiosce – sołtys Tomek Polak, opowiada o swoje wielkiej pasji.

W naszej wiosce od wielu rozkwita pasja myślistwa. Przeczytajcie o ludziach, którzy swoją pasję budują w harmonii z naturą 

Please reload

W Suchatówce jest wiele osób, które wspaniale realizują swoje pasje. Poeci, malarze, myśliwi, sportowcy, muzycy i wielu, wielu innych. Chcemy Wam przybliżyć ich sylwetki by przez dobry przykład – pozytywnie zarażać. Zarażać szczególnie dzieci i młodzież.
Suchatówka Sołectwo logo